Тренажерний зал
 Зал аеробіки
 Бійцівський зал
УКР|РУС
Басейн 
Сауна 
Фітобар 
 
Про фітнес центрПослугиРозклад роботиНовиниПропозиції та побажанняКонтакти
 
 
 
   »   Пропозиції та побажання
 

Відповіді на найбільш поширені запитання наших клієнтів:

Прийшов в тренажерний зал в перший раз. З чого мені почати?

Якщо Ви новачок, краще звернутися за порадою до інструктора. При проведенні інструктажу він запитає Вас про цілі Ваших тренувань, про те чи є у Вас медичні обмеження, та уточнить, скільки часу Ви збираєтесь приділяти тренуванням. На підставі цієї інформації він допоможе Вам зорієнтуватися в тренажерному залі. Інструктор покаже, як працюють тренажери, порадить ті чи інші вправи. Але якщо Ви не маєте надії на власні знання та хочете отримати найбільш відчутні результати від тренувань, то тоді Вам краще займатися з персональним тренером. В цьому випадку стратегія та тактика занять буде продумана Вашим тренером. Він пояснить техніку всіх вправ, буде поруч з Вами під час всього тренування, розповість про правильне харчування та відповість на інші запитання, які виникатимуть у Вас під час тренування.

Тут так багато тренажерів, невже їх усі потрібно використовувати? На це ж піде багато часу!

Звичайно, ні. Ні для новачка, ні для просунутого спортсмена на одному тренуванні всі тренажери не потрібні. Для початківця за одне тренування потрібно виконати не більше 10-12 вправ на основні групи м'язів. Рекомендована кількість занять - 2-3 рази в тиждень. Через 6-8 тижнів, коли Ваші м'язи звикнуть до фізичного навантаження, програма тренувань повинна бути видозмінена. Змінити потрібно буде кількість повторень, або кількість підходів в одній вправі, або порядок виконання вправ. Також варто спробувати розділити тренування по ділянках тіла або по м'язових груп. Наприклад, на одному тренуванні ми займаємося тільки м'язами нижнього поясу, на іншому - тільки верхнього поясу. Варіантів дуже багато, і при правильно складеній програмі результат обов'язково буде досягнутий без зайвих витрат сил і часу.

Вартість послуг у фітнес центрі "Титан".

Вартість послуг у фітнес центрі "Титан" залежить від багатьох факторів (часу відвідування, кількості відвідувань, виду оздоровчих послуг, комплектації послуг), тому з питань інформації про ціни прохання звертатися за телефоном

(0372) 55-00-98 до адміністратора фітнес центру, який знайде найбільш вигідну для Вас пропозицію.

У Вас виникли запитання або зауваження?
Надішліть нам повідомлення зараз:

Представтесь, будь-ласка*:

Ваше повідомлення*:

e-mail:

Контактний телефон:


Захисний код:

Введіть код*:

Поля, відмічені *, є обов`язковими для заповнення
 
Copyright © 2009-2022
Всі права захищено.
Фітнес центр «Титан»
Правила користування інформацією на сайті
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA          Медіа підтримка: Рекламна агенція «А.С.С.»