Тренажерний зал
 Зал аеробіки
 Бійцівський зал
УКР|РУС
Басейн 
Сауна 
Фітобар 
 
Про фітнес центрПослугиРозклад роботиНовиниПропозиції та побажанняКонтакти
 
 
 
   »   Послуги
 

Тренажерний зал

Тренажерний зал з сучасним професійним обладнанням від фірми «Inter Atletika». Тренажерний зал ділиться на зони: кардіотренажерів, механічних тренажерів і вільних ваг (штанги, гантелі). Заняття в тренажерному залі включають в себе комплекс силових вправ з обтяженням або на силових тренажерах, які допоможуть вам наростити мускулатуру, спалити жир, зміцнити кісткову систему.

детальніше »

 

 

Зал аеробіки

Окремий зал аеробіки, оснащений аксесуарами від фірми «Reebok»: степ-платформи, гімнастичні м'ячі, палиці Body Bar, еспандери, гантелі, кор-дошки. Аеробіка - це саме те, що потрібно сучасній жінці. Інтенсивні тренування під запальну музику піднімуть настрій, допоможуть позбутися зайвої ваги, зміцнити м'язи та вселять в вас впевненість в собі.

детальніше »

 

 

 

Бійцівський зал

Окреме приміщення бійцівського залу обладнане боксерськими грушами, мішками. У залі встановлено індивідуальний кондиціонер, що дозволяє контролювати температуру повітря. Тренуватися може будь-хто незалежно від досвіду, віку та статі.

детальніше »

 

 

 

 

Басейн

У фітнес центрі «Титан» відкрито басейн. Розмір басейну - 25 х 7 (метрів), три доріжки для плавання. Максимальна глибина - 1,5 метра; мінімальна глибина - 1,2 метра. Сучасна система очищення води.

детальніше »

 

 

 

 

Фінська сауна

Після тренувань рекомендується відвідати фінську сауну - це відмінний спосіб очищення організму від шлаків, відновлення роботи м'язів. В результаті відвідування сауни ваші легені стануть працювати інтенсивніше, серце активніше перекачувати кров, стимулюється кровообіг у всьому організмі.

детальніше »

 

 

 

 

Фітобар

У фітобарі вам запропонують широкий асортимент фіточаю, мінеральної води, свіжих соків (фреш), кисневих коктейлів і пінок, відмінну каву, спеціальні протеїнові коктейлі.

детальніше »

 

 

 

 

 

Роздягальні та сервіс

Комфортні роздягальні з індивідуальними шафами, просторі душові з автономним забезпеченням гарячої води, автоматичною системою вентиляції та підігрівом підлоги.

детальніше »

 

 
Copyright © 2009-2021
Всі права захищено.
Фітнес центр «Титан»
Правила користування інформацією на сайті
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA          Медіа підтримка: Рекламна агенція «А.С.С.»