Тренажерний зал
 Зал аеробіки
 Бійцівський зал
УКР|РУС
Басейн 
Сауна 
Фітобар 
 
Про фітнес центрПослугиРозклад роботиНовиниПропозиції та побажанняКонтакти
 
 
 
   »   Послуги   »   Тренажерний зал
 

Вартість послуг »

 

Сучасне професійне обладнання від фірми «Inter Atletika» в тренажерному залі підібрано та встановлено професіоналами.


Якщо ви вперше прийшли у фітнес-центр, інструктор ознайомить вас з правилами використання тренажерів, навчить безпечної техніці виконання базових вправ, дасть рекомендації для подальших занять. Вступний інструктаж в залі є обов'язковим.

 

 

Для якнайшвидшого досягнення результатів пропонується скористатися послугами персонального фітнес-інструктора, який розробить для вас індивідуальну програму занять з урахуванням фізіологічних можливостей вашого організму та всіх ваших побажань, підбере необхідне навантаження, проконтролює техніку виконання вправ, динаміку ваших досягнень.

 

 

Тренажерний зал ділиться на зони: кардіоотренажерів, механічних тренажерів і вільних ваг (штанги, гантелі).


Кардіозона зона - відмінне місце для початку занять, для розігріву та підготовки організму до майбутніх навантажень. Бігові доріжки оснащені комп'ютерами, які дозволяють не тільки контролювати швидкість кроків, обсяг навантаження, але і кількість калорій, які спалюються.


Заняття в тренажерному залі включають в себе комплекс силових вправ з обтяженням або на силових тренажерах, які допоможуть вам наростити мускулатуру, спалити жир, зміцнити кісткову систему.

 

 
Copyright © 2009-2022
Всі права захищено.
Фітнес центр «Титан»
Правила користування інформацією на сайті
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA          Медіа підтримка: Рекламна агенція «А.С.С.»