Тренажерний зал
 Зал аеробіки
 Бійцівський зал
УКР|РУС
Басейн 
Сауна 
Фітобар 
 
Про фітнес центрПослугиРозклад роботиНовиниПропозиції та побажанняКонтакти
 
 
 
   »   Послуги   »   Зал аеробіки
 

Вартість послуг »

 

Окремий зал аеробіки, оснащений аксесуарами від фірми «Reebok»: степ-платформи, гімнастичні м'ячі, палиці Body Bar, еспандери, гантелі, кор-дошки.


Аеробіка - це саме те, що потрібно сучасній жінці. Інтенсивні тренування під запальну музику піднімуть настрій, допоможуть позбутися зайвої ваги, зміцнити м'язи і вселять в вас впевненість в собі.

 

 

До ваших послуг основні типи аеробіки:

  • класична (кардіоаеробіка) аеробіка спрямована на спалювання жирів, розвиток витривалості, тренує дихальну та серцево-судинну системи. Цей тип аеробіки включає в себе всі танцювальні види аеробіки, а також аеробіку з використанням степ-платформ. Степ-аеробіка розвиває рухливість в суглобах, формує зведення стопи, рівновагу та спалює велику кількість калорій.
  • комплекс вправ з допомогою великих гімнастичних м'ячів (фітбол) представляє можливість вплинути на м'язи спини та хребта, дозволяють виправити поставу, поліпшити координацію і підвищити гнучкість;
  • силова аеробіка, для тих, хто не любить тренування в тренажерному залі, але хоче виправити фігуру. Тут виключені танцювальні елементи, замість них - різні жими, присідання і нахили з використанням гантелей, еспандерів і важких палиць Body Bar. Цей тип аеробіки хороший для новачків, хоча і без складних елементів, але дуже ефективна, дозволяє швидко досягти бажаних результатів.

Заняття на кор-дошках – це унікальна можливість поєднання аеробних та силових вправ. Кор-дошка знаходиться в нестійкому положенні, ви весь час балансуєте на ній, що дозволяє тренувати силу, баланс, зміцнювати м'язи преса, малого тазу, спини, розвинути координацію та відчуття рівноваги.

 

 
Copyright © 2009-2022
Всі права захищено.
Фітнес центр «Титан»
Правила користування інформацією на сайті
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA          Медіа підтримка: Рекламна агенція «А.С.С.»